Kurum Adı:: MİNİK KALPLER ÇOCUK KULÜBÜ
E-Posta:: minikkalplerkres@gmail.com
Açıklama:: ÇOCUK KULÜBÜMÜZDE görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip grup sorumlusu aranmaktadır. -Yükseköğretim kurumlarının sosyal hizmet bölümü, rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümü, eğitimde psikolojik hizmetler bölümü, psikoloji bölümü, çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmenliği, okul öncesi eğitimi öğretmenliği, anaokulu öğretmenliği, çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü, çocuk gelişimi bölümü lisans veya önlisans mezunu olmak -Sınıf öğretmeni unvanına sahip olmak -Yükseköğrenim kurumlarının fizik, kimya, fen bilgisi, biyoloji, matematik, Türk dili ve edebiyatı, tarih, coğrafya, sosyal bilgiler öğretmenliği bölümlerinden mezun olmak
Yetkili:: AYDIN BARIN
Telefon:: 0312 467 97 60
Adres: Abay Kunabay Cd. 27/3 Kavaklıdere/ÇankayaKurum Adı:: Özel Gelişim Anaokulu
E-Posta:: bilgi@yuvagelisim.com.tr
Açıklama:: MEB'e bağlı Anaokulumuz için; Çocuk Gelişimi mezunu usta öğreticiler işe alınacaktır. Müracaatların e-posta yolu ile fotoğraflı olarak yapılmasını rica ederiz.
Yetkili:: Mine Alpaslan
Telefon:: 2400856
Adres: Mesa Koru Sitesi Çayyolu AnkaraKurum Adı:: kişisel
E-Posta:: birginalgzm@gmail.com
Açıklama:: 23 Haziranda Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümünden mezun olacağım. 1 yıl Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Aile Yanında Destek Hizmetleri Dairesi Evlat Edindirme Biriminde staj yaptım. Ankara ili içerisinde iş arıyorum.
Yetkili:: gizem birginal
Telefon:: 05359261261
Adres: Emek/ANKARAKurum Adı:: Özel Uzmanlar Anaokulu
E-Posta:: uzmanlaranaokulu@hotmail.com
Açıklama:: 3-6 yaş grubu için lisans,ön lisans veya kız meslek lisesi çıkışlı öğretmen alınacaktır.
Yetkili:: yıldız sertcan
Telefon:: 0533 255 31 08
Adres: Cevizlidere cad.143 dıkmen ankaraKurum Adı:: ÖZEL DÜNYA ÇOCUK EVİ ANAOKULU
E-Posta:: dunyacocukevi@dunyacocukevi.com
Açıklama:: MEB BAĞLI ANAOKULUMUZDA ; KIZ MESLEK LİSESİ ÇOCUK GELİŞİMİ MEZUNU, MESLEĞİNİ ÖNEMSEYEN,KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN,DİKSİYONUNA VE KENDİNE GÜVENEN VE SİGARA KULLANMAYAN,ULAŞIM SORUNU OLAMAYAN USTA ÖĞRETİCİLER GÖREVLENDİRİLECEKTİR. MÜRACAATLARIN E-POSTA YOLU İLE FOTOĞRAFLI OLARAK YAPILMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.
Yetkili:: NEBAHAT BOĞUT
Telefon:: 0000000000
Adres: Batıkent /ANKARAKurum Adı:: NAZ ÖNOKUL
E-Posta:: dilberkesginyildirim@gmail.com
Açıklama:: Anaokulumuzda görevlendirmek üzere tecrübeli, çocuk gelişimi mezunu öğretmen adaylarına ihtiyacımız vardır. İlgilenenlerin aramasını rica ediyorum.
Yetkili:: Dilber Yıldırım
Telefon:: 0533 381 54 11
Adres: 8. cad. no. 15 EMEK -ANKARAKurum Adı:: İlk İz Yuva
E-Posta:: kayimoznur@hotmail.com
Açıklama:: Kurumumuzda çalışmak üzere lise ya da üniversite ÇGE/ Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü mezunu, tercihen tecrübeli, güleryüzlü, prezentabl öğretmen alınacaktır. İlgilenen adayların kurucu Öznur Kayım ile irtibat kurmalarını rica ederiz.
Yetkili:: Öznur Kayım
Telefon:: 03124964076
Adres: Birlik mahallesi 450.Cadde 13/1 Çankaya Ankara590005.TIF590005.TIF