İ. Hakan NALBANTOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

1970 Kastamonu doğumlu olan İ.Hakan Nalbantoğlu Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra ,Anadolu Üniversitesi İnsan Kaynakları bölümünü tamamlamıştır. 25 yıl boyunda ABD merkezli bir şirkette satış ve satış eğitimi departmanlarında görev almıştır. 2010 yılından bugüne kadar okul öncesi alanında eğitim girişimcisi ve yöneticisi olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Süreç içerisinde Anadolu Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifika programını tamamlamıştır. Yıllar içerisinde bazı STK larda gönüllü görev almıştır. İ.Hakan Nalbantoğlu Delta Çocuk Anaokulu Kurucu Temsilcisi olarak çalışma hayatına devam etmektedir. İ. Hakan Nalbantoğlu evli ve iki kız evlat babasıdır.

Özlem VAROLGÜNEŞ

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1969 Ankara doğumludur. 1990 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. ; Yapı ve Kredi Bankası AŞ’de 16 yıl çalıştı. Şube Müdürlüğü görevinden, kendi isteği ile ayrıldı. Yaşamını 3 yıl İtalya da sürdüren Özlem Varolgüneş, burada Montesorri Eğitimi’nin sistemini izleme şansına sahip oldu. Dil öğrenimi için 3 yıl süresince, Maryland University’ye devam etti. 2010 yılında Türkiye ye dönüşünü takiben, YA-PA Cinnah Çocuk Kulübü’nü faaliyete geçirdi. Bireysel gelişime önem veren bir oyun grubu olarak, Ankara’da ismini duyurmayı başardı. 2014 yılı Nisan ayında, YA-PA Ümitköy Anaokulu’nu, açtı 2020 yılı Temmuz ayında Oran Yapa Çocuk Kreş ve GBE ni açtı ‘.. İtalyanca ve İngilizce bilen Varolgüneş, iki çocuk annesidir.

Selda ÇAKIR

Genel Sekreter

1984 yılı Ankara doğumlu olan Selda ÇAKIR, Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi İlköğretim Bölümü Sınıf Öğretmenliği Programı 2007 mezunudur. Yüksek lisans eğitimini 2015 yılında, Ahmet Yesevi Üniversitesi, Beşeri Bilimler Fakültesi, Eğitim Yönetimi ve Denetimi Programında tamamlamıştır. Zarafet Eğitmeni, Aile Danışmanlığı ve Yaşam Koçu, Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimi, Drama, Orf Eğitimi, Reggio Emilia, Montessori, Waldolf, Diksiyon, Sunucu ve Spikerlik, Resim Analizi ve Psikolojik Testler Uygulayabilme eğitimlerini de almıştır.

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra 8 yıl Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki devlet okullarında çalışmış olup; bu süre zarfında görev yaptığı okulların yenilenmesine ve geliştirilmesine öncülük etmiş ve çabalarından ötürü Beyaz Bayrak Ödülü, Üstün Başarı Ödülleri ve Teşekkür Belgeleri almıştır.

Devlet hayatındaki bu idealist çalışmalarından hareketle; kendi hayallerindeki eğitim kurumunu kurmak için Özel Bilsel Anaokulu’nu açmıştır. Kurumu 8 yıldır hizmet vermektedir.

Ayrıca Nezaket ve Zarafet Eğitimi programlarının ve zeka oyunlarının yazarı ve tasarımcısıdır.

Elif Tuğba NİŞANCI HACALİOĞLU

Sayman

1989 Adana doğumludur. Çocukluğundan itibaren sanat tutkunu olan Elif Tuğba eğitim hayatına ilk adımı Grafik Tasarım okuyarak başlamıştır. Tasarım üzerine Almanya’da eğitim almıştır. Üniversiteyi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde Görsel Sanatlar üzerine okumuştur. Özel kolejde 3 yıllık öğretmenlik geçmişinden sonra eşi ile birlikte Nana İncek Anaokulu’nu hayata geçirmişlerdir. Eğitim tutkunu olan Elif Tuğba Çağdaş Drama derneği’nden Yaratıcı Drama Eğitimi, TED Üniversitesinde Eğitim Yöneticiliği ve İşletmeciliği alanında yüksek lisans ve Hacettepe Üniversitesi’nde Okul Öncesi Öğretmenliği alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. Çocuk Edebiyatı ve Kitap resimleme üzerine tez çalışması olan Elif Tuğba aktif bir şekilde akademik çalışmalarına devam etmektedir. 2015’den okulunun kurucu müdürlüğünü yapmaktadır. Elif Tuğba aynı zamanda evli ve iki çocuk annesidir.

Emel SERİ

Üye

Emel Seri,

Menü