Özlem VAROLGÜNEŞ

Başkan

1969 Ankara doğumludur. 1990 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. ; Yapı ve Kredi Bankası AŞ’de 16 yıl çalıştı. Şube Müdürlüğü görevinden, kendi isteği ile ayrıldı. Yaşamını 3 yıl İtalya da sürdüren Özlem Varolgüneş, burada Montesorri Eğitimi’nin sistemini izleme şansına sahip oldu. Dil öğrenimi için 3 yıl süresince, Maryland University’ye devam etti. 2010 yılında Türkiye ye dönüşünü takiben, YA-PA Cinnah Çocuk Kulübü’nü faaliyete geçirdi. Bireysel gelişime önem veren bir oyun grubu olarak, Ankara’da ismini duyurmayı başardı. 2014 yılı Nisan ayında, YA-PA Ümitköy Anaokulu’nu, açtı 2020 yılı Temmuz ayında Oran Yapa Çocuk Kreş ve GBE ni açtı ‘.. İtalyanca ve İngilizce bilen Varolgüneş, iki çocuk annesidir.

Elif Tuğba HACALİOĞLU

Başkan Yardımcısı

1989 Adana doğumludur. Çocukluğundan itibaren sanat tutkunu olan Elif Tuğba eğitim hayatına ilk adımı Grafik Tasarım okuyarak başlamıştır. Tasarım üzerine Almanya’da eğitim almıştır. Üniversiteyi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde Görsel Sanatlar üzerine okumuştur. Özel kolejde 3 yıllık öğretmenlik geçmişinden sonra eşi ile birlikte Nana İncek Anaokulu’nu hayata geçirmişlerdir. Eğitim tutkunu olan Elif Tuğba Çağdaş Drama derneği’nden Yaratıcı Drama Eğitimi, TED Üniversitesinde Eğitim Yöneticiliği ve İşletmeciliği alanında yüksek lisans ve Hacettepe Üniversitesi’nde Okul Öncesi Öğretmenliği alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. Çocuk Edebiyatı ve Kitap resimleme üzerine tez çalışması olan Elif Tuğba aktif bir şekilde akademik çalışmalarına devam etmektedir. 2015’den okulunun kurucu müdürlüğünü yapmaktadır. Elif Tuğba aynı zamanda evli ve iki çocuk annesidir.

Mehmet Bora EVCİ

Yönetim Kurulu Üyesi

1984 Adana doğumlu olan Mehmet Bora EVCİ 2002 yılı MEV Özel Ankara Fen Lisesi, 2008 yılı CUNY BARUCH – Zicklin School of Business – Finans&Yatırım Ana Dal ve İletişim Yan Dal Mezunu olup, yüksek lisansını Hacettepe Üniversitesi Okul Öncesi Eğitimi bölümünde tamamlamıştır. Çalışma hayatına 2008 yılında ülkeye alt yapı alanında birçok eser kazandıran aile şirketinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak başlayan Mehmet Bora EVCİ, Nisan 2014’de eğitim hayatına başlayan Türk-Amerikan Derneği Anaokullarının kurucusu ve Master Franchise sahibidir. Nesilden Nesile TAD Kolejinin Kurucusu olan EVCİ, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Selda ÇAKIR

Sekreter

1984 yılı Ankara doğumlu olan Selda ÇAKIR, Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi İlköğretim Bölümü Sınıf Öğretmenliği Programı 2007 mezunudur. Yüksek lisans eğitimini 2015 yılında, Ahmet Yesevi Üniversitesi, Beşeri Bilimler Fakültesi, Eğitim Yönetimi ve Denetimi Programında tamamlamıştır. Ayrıca Aile Danışmanlığı ve Yaşam Koçu, Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimi, Drama, Orf Eğitimi, Reggio Emilia, Montessori, Waldolf, Diksiyon, Sunucu ve Spikerlik, Resim Analizi ve Psikolojik Testler Uygulayabilme eğitimlerini de almıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra 8 yıl Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki devlet okullarında çalışmış olup; bu süre zarfında görev yaptığı okulların yenilenmesine ve geliştirilmesine öncülük etmiş ve çabalarından ötürü Beyaz Bayrak Ödülü, Üstün Başarı Ödülleri ve Teşekkür Belgeleri almıştır. Devlet hayatındaki bu idealist çalışmalarından hareketle; kendi hayallerindeki eğitim kurumunu kurmak için Özel Bilsel Anaokulu’nu açmıştır. Kurumu 6 yıldır hizmet vermektedir.

Seda KÜÇÜKARSLAN

Sayman

1983 Yılı Ankara doğumlu olan Seda KÜÇÜKARSLAN. Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Tasarım Öğretmenliği Mezunudur. Akademik çalışmalarına Çocuk Gelişimi ve Sosyoloji programlarında devam etmiştir. Çalışma hayatına 2006 yılında eğitmenlik görevi ile başlamış, 2014 yılı itibari ile TAD Anaokulları Oran Şubesi Kurucu Müdürüdür. Pedagojik alanda çalışmalarına aktif bir şekilde devam eden Seda KÜÇÜKARSLAN iki çocuk annesidir.

Menü